Impressum

Dane zgodnie z § 5 TMG:

scentwonders.com
Niezależny partner handlowy i doradca produktów CHOGAN –

Kontakt:

Sandra Pasternak
Adelheidstraße 41
74564 Crailsheim

E-mail: kontakt@scentwonders.com

Ust. nie jest wykazywany, ponieważ sprzedawca jest małym przedsiębiorcą zgodnie z UStG.

Informacje dotyczące strony internetowej

Informacje prawne dotyczące praw autorskich

scentwonders.com

Informacje zgodnie z § 36 VSBG

Zgodnie z § 36 VSBG (Ustawa o rozstrzyganiu sporów konsumenckich – ustawa o alternatywnym rozstrzyganiu sporów konsumenckich) operator tej strony internetowej oświadcza:

Nie jesteśmy ani gotowi, ani zobowiązani do uczestnictwa w postępowaniach rozstrzygania sporów przed organem ds. rozstrzygania sporów konsumenckich.

Uwaga

Platformę UE do pozasądowego rozstrzygania sporów znajdziesz online pod adresem: https://ec.europa.eu/consumers/odr/

Chronione nazwy, loga lub obrazy należą do ich właścicieli. Wszystkie wymienione w tej ofercie nazwy marek, towarów, szablonów graficznych lub dostawców informacji należą do ich właścicieli i są podawane bez gwarancji swobodnej dostępności. Nazwy są albo zarejestrowanymi znakami towarowymi, albo należy je traktować jako takie.

§ 5 (1) Ustawa o handlu elektronicznym

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI

Jako dostawca usług jesteśmy zgodnie z § 7 ust. 1 TMG odpowiedzialni za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Jednakże zgodnie z §§ 8-10 TMG nie jesteśmy zobowiązani do monitorowania lub badania informacji przesyłanych lub przechowywanych przez nasze strony przez osoby trzecie, które wskazywałyby na nielegalną działalność.

Obowiązki usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa nie są przez to dotknięte. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu uzyskania wiedzy o konkretnej naruszeniu prawa. Po uzyskaniu informacji o odpowiednich naruszeniach prawa będziemy niezwłocznie usuwać takie treści.

PRAWO AUTORSKIE

Treści i prace stworzone przez operatorów strony podlegają prawu autorskiemu. Każde wykorzystanie poza granicami prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody odpowiedniego autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tej strony jest dozwolone tylko do użytku prywatnego, niekomercyjnego.

Jeśli treści na tej stronie nie zostały stworzone przez operatora, przestrzega się praw autorskich osób trzecich. Treści osób trzecich są oznaczane jako takie. Jeśli mimo to zauważysz naruszenie praw autorskich, prosimy o odpowiednie powiadomienie. Po uzyskaniu informacji o naruszeniach praw autorskich będziemy niezwłocznie usuwać takie treści.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA LINKI

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treści nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy ponosić odpowiedzialności za te zewnętrzne treści. Za treści linkowanych stron zawsze odpowiada konkretny dostawca lub operator stron. Linkowane strony zostały sprawdzone pod kątem ewentualnych naruszeń prawa w chwili utworzenia linku. Nielegalne treści nie były wówczas widoczne.

Jednak stała kontrola treści linkowanych stron jest niemożliwa bez konkretnych wskazań dotyczących naruszenia prawa. Po uzyskaniu informacji o naruszeniach prawa będziemy niezwłocznie usuwać takie linki.