Co to CHOGAN

Grupa CHOGAN to włoska firma założona we Włoszech w 2013 roku. Jest największą włoską firmą produkującą produkty powszechnego spożycia. 

W ofercie CHOGAN znajdują się m.in. produkty z zakresu perfum, pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Wszystkie produkty są doskonałej jakości i wyprodukowane we Włoszech.

Dlaczego Chogan?

Chogan nie jest zwykłym bliźniaczym zapachem. Zapachy Chogan są wyjątkowe. Chogan pozyskuje esencje zapachowe bezpośrednio z Fragworld we Francji. Gwarantuje to najwyższą jakość i umożliwia tworzenie unikalnych zapachów, które utrzymują się długo i nie ulatniają się. 

Odkryj wyjątkowe zapachy Chogan i przekonaj się o ich jakości.

Inspiracja światowymi markami

Perfumy CHOGAN są zainspirowane przez znane marki. CHOGAN nabywa swoje zapachy bezpośrednio od Fragworld we Francji i przetwarza je we Włoszech. Fragworld to światowy lider w kreowaniu i produkcji zapachowych esencji. Perfumy CHOGAN zawierają 30% esencji perfum, co czyni je bardzo wysokiej jakości Extrait de Parfum. 

Dodatkowym atutem CHOGAN jest brak w ich składzie wody, chemikalii utrwalających, a jedynie alkoholu o nazwie Buongusto (pochodzącego z upraw, pozyskanego z zboża i używanego również do napojów alkoholowych). Nie są przeprowadzane testy na zwierzętach, a wszystkie produkty są wegańskie.

Dlaczego perfumy są tak tanie?

Produkcja została zstandaryzowana, aby koszty produkcji i w rezultacie ceny sprzedaży były jak najniższe. CHOGAN oferuje ogromny wybór zapachów w przejrzystym asortymencie flakonów. 

Ponadto CHOGAN rezygnuje z reklam, co eliminuje ogromne koszty. Strategia sprzedaży opiera się na marketingu sieciowym.

W pierwszej kolejności chodzi więc o zawartość perfum.

W Europie istnieje wiele systemów dystrybucji kosmetyków i innych produktów, które głównie skupiają się na kreowaniu wrażenia, że konsultant lub konsument końcowy odnosi korzyść finansową lub nabywa produkt wysokiej jakości. Niemniej jednak rzeczywistość pokazuje, że konsultanci i klienci doświadczają rozczarowania, stając się ofiarami podejrzanych i oszukańczych systemów, których celem jest osiągnięcie maksymalnych zysków kosztem innych.

Essence Tribe to obecnie najbardziej zaawansowany model marketingu sieciowego na świecie, oferujący najwyższe marże handlowe w branży, jednocześnie eliminując ryzyko związane z dużymi inwestycjami, minimalnymi zamówieniami czy koniecznością utrzymania magazynów. 

W Europie nie istniała jeszcze firma ani system o podobnych walorach, dlatego jeśli pojawi się pytanie dotyczące piramidy finansowej, przedstawiam tutaj doskonały, samo-wyjaśniający się post dla Ciebie. Oferuję dodatkowe wyjaśnienia i wsparcie w rozstrzyganiu nieporozumień i wątpliwości. Zapraszam Cię zdecydowanie do dołączenia do najbardziej etycznego i dochodowego przedsięwzięcia, które udało nam się odkryć.