Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 • CLEANFRIDGE spray dezynfekujący do lodówek

  Oceniono 0 na 5
  67,00 

  Płyn do dezynfekcji lodówek i zamrażarek CLEAN FRIDGE to środek dezynfekujący do wszystkich lodówek, także tych najnowszej generacji i technologicznych, który szybko wysycha i pozostawia świeży zapach.

 • DEFROST Rozmrażanie zamrażarek

  Oceniono 0 na 5
  79,50 

  Odmrażacz DEFROST do lodówek i zamrażarek to odladzacz do zamrażarek i komór zamrażalniczych, także najnowszej generacji. Znacząco przyspiesza proces rozmrażania, wnikając w mikropęknięcia lodu i docierając do ścianek lodówki, szybko usuwając nadmiar lodu.

 • Odtłuszczacz do piekarników z efektem odwęglania

  Oceniono 0 na 5
  64,00 

  OVEN to specjalny odtłuszczacz o działaniu odwęglającym, przeznaczony do stosowania wszędzie tam, gdzie gotuje się, przetwarza i pakuje żywność. Specjalna formuła ma działanie penetrujące, które niezwykle szybko i skutecznie zmiękcza pozostałości węgla i uparte tłuszcze. KUCHENKA spełnia aktualne przepisy higieniczno-sanitarne (system samokontroli HACCP).

 • Pralka WASHER PLUS

  Oceniono 0 na 5
  43,00 

  WASHER PLUS PRALKA Odtłuszczacz, odkamieniacz, dezynfekujący środek do usuwania nieprzyjemnych zapachów z pralek jest emulgującym, odkamieniającym, dezynfekującym i eliminującym nieprzyjemne zapachy odtłuszczaczem przeznaczonym specjalnie do normalnej i nadzwyczajnej konserwacji pralek.

 • Środek odkamieniający CAF PLUS

  Oceniono 0 na 5
  67,50 

  Odkamieniacz do ekspresów do kawy CAF PLUS to naturalny odkamieniacz przeznaczony specjalnie do czyszczenia wnętrza ekspresów do kawy. Działa natychmiastowo, usuwając wszelki kamień, pozostałości węgla i pył kawowy.

 • STEELBRILL

  Oceniono 0 na 5
  62,00 

  STEELBRILL to innowacyjny środek czyszczący do polerowania, opracowany na bazie wyselekcjonowanych, wysokiej jakości surowców, szczególnie do stali nierdzewnej. Pełni funkcję głębokiego czyszczenia, nabłyszcza i odnawia stal, usuwa brud i utlenianie, nie rysując powierzchni i nie pozostawiając smug.

 • Zmywarka WASHER PLUS

  Oceniono 0 na 5
  43,00 

  WASHER PLUS ZMYWARKA Odtłuszczacz Odkamieniacz Dezynfekcyjny eliminator nieprzyjemnych zapachów do zmywarek (4 funkcje w 1) to emulgujący, odkamieniający, dezynfekujący i eliminujący nieprzyjemny zapach odtłuszczacz przeznaczony specjalnie do normalnej i nadzwyczajnej konserwacji zmywarek.